השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

  תוכנה לניהול עסק

  תוכנה לניהול עסק קמעונאות וסיטונאות

  • ניהול עובדים: כרטיס עובד, שעות עבודה, טביעת אצבע, מעקב עמלות מוכר.
  • ניהול מבצעים שונים ומגוונים: פריט ללא הנחה, פריט ללא כפל מבצעים ועוד
  • ניהול מועדון לקוחות: מועדון לקוחות הכולל אופציה למעקב אחר רכישות לקוח, צבירת נקודות עבור לקוח, משלוח SMS ודוא"ל בתפוצה רחבה, מעקב אחר ימי הולדת וכיו"ב.
  • ניהול מלאי וספירות מלאי: המערכת מאפשרת ניהול רבבות פריטים המאופיינים במספר רב של אופנים, ניהול קודים חליפים עצי מוצר ברקוד ומחירונים שונים צמודי שערי מט"ח. ניהול מספר רב של מחסנים אם תיאום של העברות ביניהם ניהול ספירות מלאי גם ע"י חיבור מסופונים או ע"י ספירה בקורא ברקוד וכמובן הקלדה למודל ספירות מלאי קיימים דוחות ערך מלאי ודוחות הפרשים בין הספירות לצד מערכת המלאי קיימים דוחות מובנים החל מרשימות פריטים תוך נבירה בתוך הנתונים למציאת רווח גולמי של הפריטים זמינות פריטים מלאי מת והמלצות להזמנה.
  • שיווק: המערכת כוללת מודל סיטונאות החל מהצעות מחיר הזמנות תעודות משלוח וחשבוניות ניהול אובליגו לקוחות חכם בדיקת יתרת לקוח עדכנית.
  • רשומון ייבוא
  • רכש

  תוכנה לניהול עסק מצליח

  מותג מצליח ויוקרתי הוא לא עניין של מוצר מנצח (אף על פי שאתם חייבים להחזיק מוצר מנצח בשביל לשבור את השוק), כמו שמדובר על ניהול נכון של ארגון לטווח הארוך. ניהול, הוא עניין של שליטה במידע. על כן כל מנהל אשר מעוניין להביא את בית העסק שלו אין מצב שיא ההצלחה, ישמח להתקין תוכנה לניהול עסק שבה ניתן לשלוט בכל המידע בצורה ברורה ופשוטה. נכון להיום, ישנן תוכנות מורכבות מאוד עם מגוון רחב של פרמטרים, אותן אתם יכולים לנצל על מנת לנהל את המידע בבית העסק שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לרכוש תוכנה לניהול העסק, הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אופק מערכות מחשבים. אנו נמצא ביחד איתכם את התוכנה המתאימה לעסק שלכם.

  מדוע חשוב להחזיק תוכנה לניהול עסק?

  תוכנה לניהול עסק היא בעצם כלי העבודה המרכזי של כל אדם אשר מעוניין להחזיק במידע בתוך הארגון. בדרך כלל השימוש המרכזי של תוכנה לניהול עסק בא לידי ביטוי בקרב דרג מקבלי ההחלטות בארגון, בצורה הרבה יותר משמעותית. תוכנה לניהול עסק תאפשר לכם לקבל תמונת רוחב של פעילות החברה, כך שאתם תוכלו לקחת החלטות אסטרטגיות מתוך בחינה מושכלת של פני הדברים והבנה של המצב הכלכלי והמקצועי של החברה שלכם.

  יחד עם זאת, גם עסקים קטנים יכולים לנצל את השירותים של תוכנה לניהול עסק. בין שמדובר על ניהול המידע השוטף מהקופות בעסק, ובין שמדובר על יצירת מערכות ניהול מלאי וסנכרון עם ספקים שונים. אם אתם מאשרים לטכנולוגיה לקחת חלק בפעילות המקצועית של העסק שלכם, יהיה קל הרבה יותר לפנות זמן יקר של עבודה לטובת פיתוח אישי ועסקי של כל הצוותים שלכם. כמו כן, חשוב להחזיק תוכנה לניהול עסק רק בשביל לבצע תיעוד הרבה יותר קפדני של הנעשה בעסק ולמנוע מצב של טעויות שיעלו לכם בעתיד המון כסף.

  תוכנה לניהול עסקים מספקת שליטה במידע אשר מביאה לתוצרים מוצלחים יותר

  איך שלא תסתכלו על זה, ידע הוא כוח שאתם יכולים לנצל לטובת העסק שלכם. בדיוק מסיבה זו עסקים רבים בישראל כיום בוחרים לפנות לעזרת תוכנה לניהול עסק, בשביל להפוך לעסקים הרבה יותר יעילים. כעת כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אופק מערכות מחשבים, ולמצוא את המערכת הנכונה ביותר לבית העסק שלכם, מתוך מגוון רחב של מערכות קיימות.

   

  תוכנה לניהול עסק

   

  שאלות תשובות

  איך שימוש בתוכנה לניהול עסק יכולה לתרום לצמיחתו?

  תוכנה לניהול עסק מרכזת את כל הפרטים והמידע החשוב של העסק מכל הבחינות כגון כלכלית, לוגיסטית ומנהלית. באמצעות תוכנה ייעודית לניהול לבעל העסק ישנה שליטה מלאה ומאפשרת לו לעקוב אחר ההתנהלות העסקית ומכאן הסקת מסקנות לגבי דברים שצריכים לשפר או לשמר. 

  איך בוחרים בתוכנה לניהול עסק?

  חשוב לבחור תוכנה המותאמת לאופי של העסק שלכם ולצרכיו. מומלץ להתייעץ באנשי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום שיסייעו לכם לבחור את התוכנה המתאימה ביותר עבור העסק שלכם.

  אילו שירותים מספקת תוכנת ניהול לעסק?

  ניהול מערכת עובדים, ניהול מועדון לקוחות, מערכת ניהול וספירות מלאי, מערכות ייבוא וסנכרון מול ספקים ועוד. 

  קופה ממוחשבת לחנות בגדים אופק מערכות

  השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

   מידע נוסף בנושא

   תוכנת ניהול עסק

   תוכנה לניהול עסק מהווה אמצעי עזר מתקדם ומעיל במיוחד לכל בעל עסק ולכל מי שמתכוון לפתוח עסק בעתיד. כל מי יזם שפותח עסק חדש, גם אם שמדובר בעוסק זעיר – עוסק פטור, מודע לכך שהוא חייב לנהל פנקסי חשבונות, כלומר לכתוב בצורה מפורטת את כל הוצאה ולהביא הוכחות להוצאות הללו באמצעות חשבוניות. בנוסף, עליו לרשום את כל הכנסותיו בקבלות ולמסור אותן לכל מי שהעניק לו שירות ולשמור העתק בפנקסו. רובם של פותחי העסקים פונים לרואה חשבון במטרה שינהל עבורם את החשבונות של העסק. ללא ספק, איש מקצוע מנוסה יעשה סדר בכל העניינים הכספיים, אולם, תוכנה לניהול עסק מסוגלת  לבצע עבורכם את מלאכת הניהול בצורה הטובה ביותר ולהעניק לכם נוחות ואיכות עבודה. כאשר מדובר בבית עסק קטן אין הכרח להיעזר באיש מקצוע וניתן לתת לתוכנה ולמחשב לבצע את כל הרישומים החשובים.

   תוכנה לניהול עסק נוחה וידידותית למשתמש

   כיצד תבחרו בצורה נכונה תוכנה לניהול עסק? ובכן, חשוב לשים לב לפרמטרים השונים שיספקו מענה ראוי שמותאם לצרכים האישיים שלכם. על מנת לבצע התאמה מושלמת של התוכנה לאופי הפעילות העסקית שלכם, מומלץ להיוועץ עם גורמי מקצוע מומחים בעלי ניסיון בתחום. כאשר אתם בוחרים תוכנה לניהול עסק, רצוי לבחור בכזו שההפעלה שלה הינה פשוטה באופן יחסי וכך תחסכו מעצמכם קשיים מיותרים ותסכול העלולים להיגרם מסרבול מיותר שלא לצורך בתוכנה מסוימת. בחירה בתוכנה ידידותית למשתמש וקלה לתפעול תהיה הנכונה עבורכם ותוכלו להפיק ממנה יתרונות רבים.

   תוכנה מאובטחת שמתאימה לצרכים האישיים שלכם

   במידה ותבחרו תוכנה זמינה, נוחה וקלה לתפעול כך ניהול העסק  שלכם יהיה טוב יותר. תוכנת הניהול תבטיח שלא תשכחו דבר ותארגנו את כל המסמכים שלכם בצורה וירטואלית ומסודרת. בנוסף, גם את הקבלות תוכלו לשלוח דרך המחשב וזאת ללא השקעת מאמץ ידני. כאשר אתם בוחרים תוכנה לניהול עסק התייעצו עם מומחים ובחנו שהיא בכלל מתאימה לצרכי העסק שלכם. תוכנת הניהול מזרזת וחוסכת הליכים בירוקרטיים שונים ובכך מייעלת את ניהול העסק שלכם והופכת אותו לחכם ויעיל. ללא ספק, שימוש בתוכנה איכותית ומתקדמת לניהול עסק מהווה פתרון וכלי אופטימלי עבורכם שיניב פירות מוצלחים.

   מומחים בהתאמת פתרונות ממוחשבים לעסקים

   חברת אופק מערכות מחשבים מספקת מגוון מוצרים ושירותים ממוחשבים לעסקים בהם: קופות רושמות ממוחשבות, מסופי אשראי ניידים ונייחים, תוכנות לניהול מלאי, תוכנה לניהול עסק, שירותי ייעוץ, תחזוקה ותמיכה ועוד. אנו עומדים לשירותכם השל שאלה, בקשה והזמנה בזמינות מלאה ונשמח לשתף פעולה!

   שירותים נוספים

   ניהול חנות אינטרנט

   המהפכה הדיגיטלית שעוברת התעשייה בימים אלה, שינתה לגמרי את כללי המשחק של הרכישות בעולם בכלל ובישראל בפרט. כבר בזמן הקורונה הבינו הצרכים כי מאחר ואינם י...

   להמשך קריאה

   ניהול מלאי

   ניהול מלאי מהווה מרכיב חשוב ובלתי נפרד בעבודה של כל חנות ובית עסק. עסקים רבים מתבססים על המלאי שנמצא במחסנים של החברה ונדרשים לבצע מעקב יעיל ואחראי אח...

   להמשך קריאה

   חשבונית ירוקה

   בשנים האחרונות אנו רואים מהפכה של ממש בעולם הצרכנות ובמודעות הסביבתית שלנו. בעוד שלקוחות רבים, וכולנו ביניהם, נאלצו להתמודד עם אובדן קבלות או דהייה מה...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support