קופה רושמת יד 2

אופק קופות רושמות הוא בית תוכנה אשר מציעה המון סוגים של קופות רושמות במחירים נמוכים במיוחד – ניתן להזמין היום קופה רושמת יד שנייה במחירים אטרקטיביים במיוחד מבית התוכנה של אופק ועדיין לקבל את מלוא האחריות , הייעוץ והליווי העסקי.

אם רציתם לרכוש קופה רושמת יד שניה, אנחנו נוכל לעזור לכם ללא ספק = קופה רושמת יד שניה היא מוצר שבהחלט אפשר לרכוש אותו מבלי לחשוש מתוצאות.

כיום, יש קופות רושמות יד שניה אשר יכולות להחזיק מעמד שנים ועושות בדיוק את אותה עבודה כמו קופה רושמת יד ראשונה.

ההבדלים היחידים (והמשמעותיים ביותר) הם הסכומים שאתם תשלמו על קופה רושמת יד שנייה.

גם כאשר אנחנו מציעים ללקוחותינו קופה רושמת יד שניה אנחנו לא מתפשרים על איכות הקופות שלנו! לקוחותינו נהנים מהקופות הממוחשבות המתקדמות , האיכותיות , העמידות והאמינות ביותר בשוק העולמי.

מחפשים לעסק שלכם קופה רושמת יד שניה? החל מתוכנה יעילה וקלה לתפעול ועד פונקציות מומלצות כדוגמת מועדון לקוחות ושעון נוכחות – כדי שתוכלו גם אתם להסתייע בקופה רושמת באיכות של יד ראשונה ובמחיר של יד שניה, צרו קשר עם אופק קופות רושמות. חברה זו, הפועלת מאז שנת 1987, מתמחה בפיתוח מערכות ומוצרים לניהול רשתות שיווק קמעונאיות וסיטונאיות. כמו כן, צוות עובדי החברה יתאים באופן מדויק את הפתרונות הממוחשבים לקהל הלקוחות. צרו קשר עוד היום.

קופה רושמת יד שנייה

קופה רושמת יד שנייה – מה חשוב לדעת?

הדרך להצלחה עסקית עוברת דרך מספר שלבים וצעדים מרכזיים. כמו מה למשל? לצד העסקתם של עובדים מקצועיים, בחירת לוקיישן לעסק ועוד, חשוב לא פחות לאתר קופה רושמת. כך, תוכלו לבצע מספר רב של פעולות חשובות – ולייעל את תהליכי העבודה. עם זאת, רכישתו של מוצר זה איננו מחייב הוצאה כספית נרחבת, להיפך.

מעוניינים לרכוש קופה רושמת יד שניה? אינכם יודעים מהיכן להתחיל? רצוי לפנות אל חברה המתמחה במוצרים אלו, ולהתייעץ עם צוות עובדיה. כך, תוכלו להגיע להחלטה המושכלת והמדויקת עבורכם. כמו כן, על חברה זו להחזיק בחוות דעת חיוביות, כמו גם בהמלצות ברשתות החברתיות ובדפים העסקיים.

בהתאם לכל זאת, בבואכם לפנות אל חברה זו, רצוי להסביר בפני צוות המומחים את בקשתכם. מנהלים חנות בגדים או מעדנייה? מעוניינים להקים מועדון לקוחות, לנהל את המלאי במדויק ולנהל מכירות בהקפה? ברצונכם לרכוש קופה רושמת מבלי לחרוג מהתקציב שלכם? עם אופק קופות רושמות תוכלו לבצע כל זאת ובהצלחה מרובה. צוות עובדי החברה יעניקו לכם שירותי ייעוץ כמו גם יספקו פתרונות תקשוב מהמעלה הראשונה.

קופה רושמת יד שנייה – ציוד מתקדם במחירים נוחים לכל כיס

מחפשים אחר קופה רושמת יד שנייה? כעת, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אופק קופות רושמות. חברה זו מספקת קופות רושמות מקצועיות ואיכותיות – אשר יסייעו לכם במגוון פעולות. וזאת, במחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

אם ברצונכם לשאול עוד שאלה לגבי קופה רושמת יד שנייה אז כעת תוכלו לעשות זאת בהחלט!

לעוד שאלות ניתן ליצור עמנו קשר :

כתובת דוא”ל: mail@ofeq.co.il

טלפון: 052-7560407| 03-6132325 | פקס: 03-6132386

כתובת: רחוב הבונים 3, רמת גן

אנחנו באופק קופות רושמות נדאג להתאים לכם קופה רושמת יד שניה במחירים ללא תחרות באחריות!

קופה רושמת יד 2

גם אם חלקנו רוכשים ידע פיננסי ברמה כזו או אחר לאורך השנים, אין ספק שניהול עסק – בינוני או גדול – דורש מעקב אחר שלל היבטים כלכליים. קופה רושמת, בהתאם לכך, היא מכשור מתקדם היכול לסייע רבות לבעלי ארגונים ועסקים שונים לנהל מעקב מסודר אחר הכספים הנגבים ונכנסים למחזור שלו, כמו גם ניהול מסודר אחר המלאי, ואף רישום העובדים והמשמרות שלהם. במילים אחרות, תפקידה של הקופה הרושמת נושא חשיבות רבה, המסמלת הרבה מעבר לגביית תשלום בכל עסקה.

איך בוחרים קופה רושמת יד 2 ?

כדי לבצע עסקה ולעקוב אחר החשבונות, בעל העסק כבר איננו צריך לספור אצבעות או כדורים כדי לחבר או לחסר. את החישובים המתמטיים הללו – והרבה יותר – הם חלק בלתי נפרד מהקופות הרושמות הקיימות במאה ה-21, ובזכותן ניתן לבצע מעקב תקין של כלל פעילותו של העסק.

אם אתם בוחרים, מסיבות שונות, לעבוד ולנהל את העסק שלכם מתוך הבית, ייתכן ולא תצטרכו חלק מהכלים השונים שקופה לעסק זו מציעה, משום שאינכם מעסיקים עובדים רבים – או בכלל לא. עם זאת, וכדי שתוכלו לנהל את העסק שלכם היטב כך שהוא יוכל לצמוח בעתיד ואולי אף לנהל אותו בחלל בפני עצמו, חשוב שהקופה הרושמת שתרכשו תכלול מספר פרמטרים חשובים:

  • ניהול מלאי אחר המותרים השונים.
  • פונקציה התאפשר עדכון מחירים גמיש ונוח.
  • ניהול המידע אחר הלקוחות שהעסק רכש במשך התקופה שהוא קיים.

במידה והנכם בעלי עסק בינוני או גדול, הצורך בקופה רושמת הולך וגובר, ותפקידו על ניהול תקין של המערכת הוא משמעותי ביותר. בין אם פתחתם מעדנייה, סופר שכונתי, או מועדון לילה רחב בגודלו – חשוב לרכוש קופה שהפונקציות שלה תתאים לאופי העסק שלכם. במקביל, ישנם מספר אלמנטים שחשוב שהיא תכלול, כמו למשל:

  • מערכת המאפשרת יצירת גיבויים, כך שניתן יהיה לשחזר את החשבוניות ואת העסקאות שבוצעו
  • מערכת ניהול אחר העובדים – בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול – מעקב אחר המשמרות של העובדים והשעות בהן הם עבדו בפועל הן משמעותיות ותורמות אף להתרשמות מהתפוקה שלהם

לנהל עסק – כל הדרך להצלחה

בחירת הקופה הרושמת המתאימה לעסק שלכם היא שלב מכריע שיסייע רבות להמשך כדאיותו הפיננסית. בסיוע אופק קופות רושמות תוכלו למצוא את הקופה בעלת הפונקציות הרלוונטיות ביותר לעסק בבעלותכם.

האם מומלץ לקנות קופה רושמת יד 2 ?

בתור בעלים של עסק קטן בישראל, אתם מתמודדים כל הזמן עם רף הוצאות הולך וגדל, אשר יכול להשפיע על כל המעגל העסקי שלכם לאורך שנת המס. אבל, אם יש השקעה אחת חשובה ממש, אשר יכולה לשפר את פעילות בית העסק שלכם בכל המדדים, בוודאי מדובר על רכישה של קופה רושמת. חלק לא מבוטל מבעלי העסקים בוחרים לחפש קופה רושמת יד 2, בשביל לחסוך בעלויות ועדיין לבצע את הוראות החוק כלשונן ולתעד את ההוצאות וההכנסות של העסק. אם חשוב לכם לשמור על בית העסק שלכם ולנהל את המידע בצורה מקצועית, צוות חברת אופק קופות רושמות מחשבים יסייע לכם באיתור הקופה הרושמת.

ביצוע הטמעת קופה רושמת יד 2 בעסק על ידי מקצוענים בלבד

באופן עקרוני, אם בחרתם לרכוש קופה רושמת יד 2, אתם יכולים לנהל את ענייני בית העסק שלכם בצורה תקינה לגמרי, ולא להתמודד עם אתגרים מול מס הכנסה ומע”מ. הכל תלוי ביכולת שלכם ליצור הרגלי עבודה ברורים, לתעד כל פעילות פיננסית בעסק ולהבטיח שאתם שומרים על החוקים. יחד עם זאת, כאשר מדובר על בתי עסק אשר בהם יש אפשרות להשקיע מבחינה פיננסית, ייתכן ואתם תרצו לוותר על הרעיון של רכישת קופה רושמת יד שניה, ולפנות לרכישה של קופה חדשה.

הקופה הרושמת יד 2 אומנם עוברת תהליך של מחיקת מידע בין בתי העסק, אך יחד עם זאת מדובר על קופה שבה בוצעה פעילות בבית עסק אחר. הדבר עלול לחשוף אתכם לניסיונות פריצה של מערכת הקופה וגניבת מידע וירטואלי, כמו גם חקירות של פעילות הקופה שלכם על ידי רשויות המס. אם כבר בחרתם להשקיע ולרכוש קופה רושמת יד 2, חשוב לבצע את פעולת ההטמעה של הקופה בבית העסק, בעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים. רק בצורה כזו תצליחו להבטיח שאתם שומרים על החשאיות של בית העסק שלכם ומצליחים לתעד כל העברת כספים בצורה מושלמת.

רכישת קופה רושמת יד 2 בצורה בטוחה

כל מה שאתם צריכים לעשות בשלב זה, על מנת לרכוש קופה רושמת יד שניה בצורה בטוחה, הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אופק קופות רושמות מחשבים. אנו נלווה אתכם בתהליך ההטמעה ונעזור לכם לבחור את הקופה הנכונה ביותר לצרכי בית העסק שלכם.

קופה רושמת יד 2 מבית אופק קופות רושמות

 

שאלות תשובות

למה חשוב שאנשי מקצוע יטמיעו קופה רושמת יד 2 בעסק שלכם?

כאשר קופה הייתה בעבר בשימוש של בית עסק אחר מתבצעת מחיקת מידע של הפעילות הקודמת. אולם, במהלך מחיקת המידע קיים פתח אפשרי לניסיון פריצה וגניבה של קניין וירטואלי ואף עלול להוביל לחקירת פעילות הקופה של העסק שלכם על ידי רשות המיסים. לכן מומלץ מאוד להיעזר באנשי מקצוע עבור הטמעת הקופה בעסק לפני השימוש בה.

האם צריך להיזהר מקנייה של קופה רושמת יד 2?

אין סיבה להירתע מרכישה של קופה רושמת יד שנייה לעסק אולם חשוב להיוועץ באנשי מקצוע אשר יידעו האם הקופה מתאימה לעסק שלכם, ויסייעו לכם בהגדרתה בעסק שלכם באופן בטוח ומקצועי.

אילו פרמטרים צריך לבדוק בעת רכישת קופה רושמת יד 2? 

בעת רכישת קופה לעסק חשוב לבדוק מספר פרמטרים על מנת לקבוע האם היא מתאימה לצרכיו של העסק או לא. בין היתר חשוב לבדוק האם הקופה כוללת מערכת גיבוי עסקאות, מערכת ניהול עובדים, מערכת ניהול מלאי, מערכת מעקב אחר לקוחות.

תוכן עניינים

לפרטים ומידע נוסף חייגו:

קופה רושמת יד 2

מאמרים נוספים

קופות רושמות לעסק

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שבעזרת קופות ממוחשבות לעסק שלהם ניתן להגיע להרבה יותר תוצאות בזמן קצר מאשר

קופות רושמות לחברות

החברה שלך בבעיה כלכלית? תבדוק אם הבעיה היא עם הקופה! מה כבר לא ניסית …. הלכת לחברת ייעוץ לעסקים, ניסית

קופה רושמת להשכרה

מדוע לחשוב על קופה רושמת להשכרה? כמעט בכל יום מגיעים אלינו לקוחות חדשים ושואלים אותנו – למה דווקא להשכיר קופה

הטכנולוגיה של המחר

אל תהססו לרכוש קופה רושמת מקצועית ההיסוס הוא חלק גדול מאוד מהבעיה הקיימת היום שבה עסקים צעירים וותיקים לא מוכנים

קופה רושמת יד 2

קופה רושמת לא תקינה

תקינות של קופה רושמת היא אחד הדברים הכי חשובים שאתם יכולים לחשוב עליהם – כיום יש לא מעט אנשים אשר

קופה רושמת יד 2

עידן חדש של קופות רושמות

קופות רושמות זה העידן החדש העידן של היום לא מאפשר לנו לא לרכוש קופות רושמות (גם קופות ממוחשבות) פשוט בגלל

קופה ממוחשבת מומלצת

קופות רושמות טאץ’

מה זה קופות רושמות טאץ’? טאץ’ הפך להיות בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד ממכשירים – כל המכשירים! טלפונים, GPS, וכן

קופות רושמות ראשון לציון

הבחירה שלכם לגבי קופות רושמות ראשון לציון היא קריטית ביותר מכיוון שהעסק שלכם יהיה בנוי בעיקר על הדברים שעושים אותו

ניהול מלאי נכון

קופות רושמות ברחובות

זה הזמן שלכם למצוא קופות רושמות ברחובות במחירים הכי נוחים שיצא לכם להכיר עד עכשיו! למה קופות רושמות של אופק?

קופות רושמות רמת גן

זה הזמן שלכם למצוא קופות רושמות רמת גן במחירים הכי נוחים שיצא לכם להכיר עד עכשיו! למה קופות רושמות של

מסופי אשראי

קופות רושמות קטנות

קופות רושמות קטנות מאז ומתמיד עניינו לא מעט אנשים ברץ ובעולם במיוחד בגלל הקומפקטיות שלהם…מי שמתעסק היום עם קופות גדולות

ניהול חנות באינטרנט

סוגי קופות רושמות

כיום, קיימים לא מעט סוגי קופות רושמות – כאשר לכל קופה יש את הייחוד והיתרונות שלה – איזה איזה סוגי

קופה לחנות פרחים

מה זה קופה רושמת?

החוזקות שלנו 30 שנות ניסיון ותודעת שירות >> עבודה עם מדפסת מדבקות ברקוד >> מערכת CASH-POINT חדשנית לניהול עסקים קמעונאות

השכרת קופות רושמות

למה השכרת קופות רושמות ולא קנייה? השכרת קופות רושמות הפכה להיות פופולארית מאוד בשנים האחרונות – יותר ויותר עסקים בוחרים

קופה רושמת מומלצת

קופה רושמת לעסקים קטנים

רוצים לרכוש קופה רושמת לעסקים קטנים? אצלנו באופק, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הקופה המושלמת לעסק שלכם במחירים אטרקטיביים

קופה רושמת לחנות בגדים

קופה רושמת לחנות בגדים

למה צריך קופה רושמת בחנות? קופות רושמות לחנות זה דבר שכל עסק או חנות צריכים – קופה רושמת עוזרים לבית

קופה רושמת חדשה

קופה רושמת לקנות או לא לקנות? אם הייתם שואלים את השאלה הזאת לפני עשר שנים – אז התשובה הייתה: תלוי

קופה ממוחשבת מומלצת

קופה רושמת ברחובות

מעוניינים לרכוש קופה רושמת ברחובות ? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! אנחנו באופק מציעים קופות רושמות ברחובות במחירים אטרקטיביים במיוחד

איך לבחור קופה רושמת?

איך לבחור קופה רושמת מבלי לעשות טעויות על הדרך? אם הגעתם עד כאן אז וודאי רציתם לדעת איך לבחור קופה

מכירת קופות רושמות

קופה רושמת IBM סדרה 500 ALLINONE קופה רושמת ממוחשבת וותיקה בשוק, עם הרבה נסיון, יציבות ואיתנות שרק מערכת של IBM

קופה רושמת מבצע

מחפשים קופה רושמת במבצע? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! אופק מציעים קופה רושמת מבצע במחירים שאסור לכם לפספס. לפני שנסביר

ניהול חנות באינטרנט

חברות קופות רושמות

אם חיפשתם חברות קופות רושמות אז מזל שהגעתם לכאן – אופק קופות רושמות הינה החברה המובילה בישראל אשר מציעה קופות רושמות

כמה עולה קופה ממוחשבת

כמה עולה קופה ממוחשבת

אז כמה עולה קופה רושמת? העלות של קופות רושמות מתחלקות לפי הרמות שלהן. קופות רושמות לעסקים קטנים עד בינוניים –

קופה רושמת יד 2 מבית אופק מערכות

קופה רושמת בזול

היכן ניתן לרכוש קופה רושמת בזול? כיום, יש לא מעט מקומות שבהם ניתן לרכוש קופה רושמת בזול – אין ספק

קופה רושמת המלצות

אם רשמתם בגוגל קופה רושמת המלצות והגעתם לכאן – כנראה שהמליצו לכם היטב J כחברה המובילה בישראל בתחום הפתרונות הממוחשבים

חובת ניהול קופה רושמת

רוצים לדעת עוד על חובת ניהול קופות רושמות? יש לכם שאלות לגבי חובת קופות רושמות אבל לא מוצאים מידע באינטרנט

קופה רושמת מומלצת

מחשב קופה רושמת

אם בעבר היו רק קופות רושמות אשר נראות לכולנו כמו קופות פרמיטיביות לחלוטין אז היום אנחנו יכולים ליהנות מקופות ברמה

ניהול קופה רושמת

ניהול קופה רושמת הוא ניהול לכל דבר ועניין – כאשר מבצעים פתיחת קופה רושמת השקם בבוקר, מישהו חייב לנהל אותה,

ניהול חנות באינטרנט

ציוד לעסקים קופה רושמת

על ציוד לעסקים קופות רושמות אם אתם לקראת הבאה של ציוד לעסקים ואינכם יודעים איזה סוג של קופה רושמת אתם

ניהול מלאי נכון

קופה ממוחשבת בחיפה

מחפשים קופה ממוחשבת בחיפה? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון – אצלנו באופק תוכלו להזמין קופה רושמת בחיפה במחירים הנוחים ביותר

קופה רושמת השוואת מחירים

הרבה ישראלים מחפשים קופה ממוחשבת השוואת מחירים פשוט בגלל שהם יודעים שהיום בעולם האינטרנט לא צריך לשלם כל כך הרבה

קופה ממוחשבת ניידת עם משקל

קופה ממוחשבת ניידת

האם יש דבר כזה קופה ממוחשבת ניידת? אכן כן – כיום, ניתן להזמין קופה ממוחשבת ניידת וגם לא צריך לשלם

תוכנה לניהול עסק

קופה ממוחשבת מומלצת

באופק קופות רושמות, תוכלו להזמין מגוון רחב של קופות רושמות במחירים אטרקטיביים ביותר ובשירות מנצח. אנחנו מתגאים מאוד בשירות שלנו אשר

קופה רושמת יד 2

קופה רושמת אור יהודה

אופק קופות רושמות מציעים מגוון מאוד של קופות רושמות ועיקר פעילותיה היא בערים אור יהודה, חולון ואשדוד. המוצרים שפותחו באופק קופות רושמות

קופה רושמת אינטרנטית

מה היא קופה רושמת אינטרנטית? קופה רושמת אינטרנטית היא קופה אשר מתממשקת לאינטרנט ולכל מה שיש לו להציע – כיום,

קופה רושמת באנגלית

מחפשים קופה רושמת באנגלית אשר תתאים בדיוק לעסק שלכם ? כיום ניתן להזמין קופות רושמות ממוחשבות אשר מתאימות לכל השפות

קופה רושמת יד 2

קופה רושמת באר שבע

העיר באר שבע נחשבת לאחת מהערים הכי מבוקשות בעולם הקופות הרושמות – מדי שנה נפתחים אלפי עסקים בעיר המדברית ובכך

ניהול מלאי נכון

קופה רושמת בנתניה

נתניה ופתח תקווה הן שתי ערים אשר אופק קופות רושמות פתחו בהן מחלקות מיוחדות למכירת קופות רושמות. אם חיפשתם קופה רושמת

קופה רושמת מומלצת

קופה רושמת בצפון

אופק הינה החברה המובילה בישראל לייצור וייבוא של קופות רושמות איכותיות במחירים הכי נוחים שתוכלו למצוא בישראל. אם חיפשתם קופה

קופה ממוחשבת מומלצת

קופה רושמת בשכירות

חושבים על קופה רושמת בשכירות? להלן, הסיבות מדוע כדאי דווקא להשכיר קופה רושמת: אם יש לכם בית עסק שעובר הרבה

קופה רושמת גדרה

חברת אופק קופות רושמות פתחה את שירותיה גם בגדרה ובבת ים – כיום, ניתן לבצע השכרה או מכירה של קופה רושמת

קופה רושמת הגדרה

לאחרונה, לא מעט אנשים בישראל כותבים בגוגל “קופה רושמת הגדרה” בכוונה למצוא מה היא ההגדרה האמיתית של קופה רושמת. קופה

ניהול חנות באינטרנט

קופה רושמת חשבונית מס

קופה רושמת חשבוניות מס היא קופה אשר יודעת להפיק ולנהל חשבוניות מס בצורה חכמה, יעילה ומהירה. כיום, כמעט כל קופה

קופה רושמת טאצ’

הטכנולוגיה והמכשור המתקדמים הפכו את עולם הקופות הרושמות להרבה יותר יעיל – אם לפני עשר שנים לא יכולנו לראות קופות

קופה רושמת לחניון

חניונים רבים היום בישראל מנוהלים בשיטה מיושנת וללא מידע. הרבה מבעלי החניונים סומכים על אנשים (לא מעט פעמים אנשים בגיל

קופה רושמת למכירה

בעמוד זה, תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הנדרשת על קופה רושמת למכירה – אנחנו בטוחים שיש לכם לא מעט שאלות

קופה רושמת לעוסק פטור

יש לכם עוסק פטור? יש לכם מבצע אצלנו של 20% על קופה רושמת! אופק קופות רושמות נחשבת כיום לחברה המובילה בישראל

ניהול מלאי נכון

קופה רושמת לפאב

מזל טוב! החלטתם לפתוח פאב , או שיש לך כבר פאב ואתם מעוניינים לשדרג את הרמה הניהולית שלו – ואם

קופה רושמת מומלצת

קופה רושמת מומלצת

כמעט בכל יום מגיעים אלינו לקוחות אשר שואלים איזה קופה רושמת מומלצת לקניה? יש המון קופות רושמות מומלצות לקנייה ואתם

קופה חכמה

קופה חכמה

חלק מהותי בכל עסק הוא ההיבט הכלכלי, בו בעל העסק מפקח על הכסף היוצא והנכנס – והאם הוא לא נגנב

קופה רושמת יד 2

קופה לעסק

קופה לעסק היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בעולם העסקים, שכן היבטים אלו תורמים ליעילותו ולהצלחתו של כל ארגון ועסק. הפונקציות

קופה רושמת לעסק קטן

קופה רושמת היא תחום שהתפתח מאוד לאורך השנים האחרונות, והוא נראה שונה למדי ממה שהרוכלים נהגו להשתמש בו בעבר לצורך

מסופי אשראי

קופות ממוחשבות לעסקים

קופות ממוחשבות לוקחות אותנו צעד אחד קדימה בכל הקשור להתנהלות עסקית נבונה: בכל הקשור לניהול עובדים הוגן ואחראי, בקרה על

קופה ממוחשבת מומלצת

קופות רושמות ממוחשבות

חלק מהעבודה השוטפת של כל עסק – בין אם אתם עובדים בעסק המשפחתי, או בעלי עסק בו עובדים למעלה מ-30

ניהול מלאי נכון

קופה לניהול העסק

קופה לעסק היא ציוד משמעותי התורם לניהולו של כל ארגון או חברה על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר בסליקה

ניהול חנות באינטרנט

קופות ממוחשבות למכירה

קופות ממוחשבות הן פתרון טכנולוגי נוח עבור בעלי עסקים רבים, המבצעים את המעבר מקופות קודמות וישנות לעבר ציוד זה. היתרונות

קופות רושמות ממוחשבות לחנויות

קופות רושמות ממוחשבות מאפשרות לבעלי עסקים רבים להתמודד עם האתגרים הטכנולוגים המופיעים בשוק העסקים. למה הכוונה? בין אם מדובר במעקב

קופות רושמות חכמות לעסקים

כיום, כבר אין צורך להסתפק בהקלדת נתונים ובהנפקת חשבוניות כאשר בבואכם לנהל עסק מצליח כלכלית. קופות רושמות, בהתאם, יסייעו לכם

קופה ממוחשבת למעדניה

בזכות קופה ממוחשבת למעדניה, ניתן יהיה לבצע מגוון רחב של פעולות – החל מתמיכה נרחבת בעת הקמת מועדון הלקוחות, שקילת

קופה ממוחשבת לסופרמרקט

בזכות קופה ממוחשבת לסופרמרקט, ניתן יהיה לבצע מגוון רחב של פעולות – ביעילות, במהירות ובהצלחה מרובה. בשוק הקמעונאות של ימינו,

תוכנה לניהול עסק

תוכנה לקופה רושמת

באמצעות תוכנה לקופה רושמת, ניתן יהיה לבצע מגוון רחב של פעולות; משימות בזכותן ניתן יהיה לייעל את הפעילות השוטפת של

קופה לחנות ספרים

קופה תומכת בתוכנת אופטיקה

כיום, עומד בפניכם פתרון יעיל ביותר לצורך ניהול העסק שלכם: קופה תומכת בתכנת אופטיקה. כאשר אנו מדברים על תוכנה תומכת

קופה רושמת יד 2 מבית אופק מערכות

קופות רושמות חכמות

קופות רושמות הן פתרון מתקדם עבור עסקים רבים אשר רוצים לפנות לקהל לקוחות רב יותר, להציע להם אפשרויות תשלום נוחות

קופות רושמות ברעננה

למה דווקא קופות רושמות ברעננה עם אופק? פשוט בגלל שבשום מקום אחר לא תוכלו לקבל שירות כל כך אטרקטיבי עם

ניהול מלאי

ניהול מלאי

ניהול מלאי מהווה מרכיב חשוב ובלתי נפרד בעבודה של כל חנות ובית עסק. עסקים רבים מתבססים על המלאי שנמצא במחסנים

קופה לחנות פרחים

קופה עם ממשק לחשבשבת

העובדים שלכם אוהבים את תוכנת חשבשבת? זה הזמן לחבר לה גם קופה! תוכנת החשבשבת עברה שינויים רבים מגרסת הפיתוח הראשונה

קופה עם ממשק לפריוריטי

עובדים עם תוכנת פריוריטי? רוצים לחבר אליה קופה רושמת? אם אתם משתמשים בתוכנת פריוריטי באופן יום יומי בבית העסק שלכם

קופה קטנה לעסק

רוצים להתקדם לקופה ממוחשבת לעסק? אתם במקום הנכון! הקופות הממוחשבות המתקדמות ביותר היום, מאפשרות לכם לנהל את כל העסק במקום

תוכנה לניהול עסק מכירות

רוצים לשפר את יכולת ניהול המכירות של העסק? זה הזמן לעבור לתוכנה מתקדמת! תוכנה לניהול עסק מכירות מספקת לכם מגוון

ניהול מלאי ורכש

נמאס לכם לנהל מלאי עם אקסלים? זה הזמן לעבור למערכת מתקדמת! אם אתם נדרשים לנהל מלאי של מוצרים, חלקים וחומרי

קופה לחנות חיות

מנהלים חנות לחיות מחמד? מעוניינים בקופה מקצועית? אם אתם בעלים של חנות למוצרים לחיות מחמד, אתם וודאי מבינים את החשיבות

Call Now Button דילוג לתוכן