השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

  מסופי אשראי

  שימוש בכסף מזומן הולך ונעשה פחות שכיח והמגמה שצוברת תאוצה כיום הינה של רכישה באמצעות כרטיסי אשראי בבתי עסק רבים ובחנויות דיגיטליות ומכאן שהתקנה של מסופי אשראי הינה חיונית ומועילה. המגמה הזו הופכת את השימוש בכרטיסי אשראי לתדיר ונפוץ ביותר גם בחנויות ובתי עסק פיזיים וללא ספק השימוש באשראי כיום הינו נרחב למדי. על מנת שנוכל להעניק ולספק ללקוחותינו את האפשרות לעשות שימוש באמצעי תשלום חשוב זה, יש צורך במסופי אשראי המאפשרים לבצע סליקה מהירה ופשוטה מול חברות האשראי.

  השימושים והיתרונות של מסופי אשראי

  על מנת להתחיל ולהציע ללקוחות שלכם לשלם באמצעות אשראי, עליכם להגיע להסדר מסוים מול חברות האשראי או מול שירותי סליקה שעובדים מול חברות האשראי. עבור כל עסקה המבוצעת בבית העסק שלכם באשראי, חברת האשראי תחייב עמלת סליקה הנקבעת בהסדר.מוסכם מראש. מסופי אשראי משמשים לביצוע חיובים ומסופקים ע"י חברות אשראי וסליקה.

  ישנם שני סוגים עיקריים של מסופי אשראי:

  מסופי אשראי ניידים

  מסופים קלים וקומפקטיים שניתן לשנע ולתפעל בקלות ולקחת גם לאירועים שונים בשטח דוגמת דוכני מכירות, קופות כרטיסים וחיוב לקוחות במסעדות ישירות בשולחן.

  מסופי אשראי נייחים

  מסופי אשראי קלאסיים שניתן למצוא בבתי עסק רבים. הם עשויים לעבוד כמכשיר עצמאי או כחלק מקופה ממוחשבת המשמשת את בית העסק. דרך המסוף, כרטיס האשראי מגוהץ ומתבצע חיוב.

  שימוש בתוכנות סליקה – התוכנה משמשת גם כמסוף לסליקת אשראי ואין כל צורך להתקין מסופים פיזיים נייחים.

  מסופי אשראי, מערכות ופתרונות ממוחשבים ויעילים לבית העסק שלכם

  חברת אופק מערכות מחשבים הינה חברה מובילה וותיקה המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום התאמת והטמעת מערכות ממוחשבות מתקדמות לבתי עסק במגוון תחומים. על מנת לבחור מסופי אשראי נייחים או ניידים שיתאימו לצרכי העסק שלכם באופן מדויק, תוכלו ליהנות מייעוץ וליווי של אנשי מקצוע מומחים ומנוסים שילמדו בצורה מעמיקה את הצרכים שלכם. מסופי אשראי נייחים וניידים מהווים פתרון זול ואידאלי לעסקים בכל התחומים שעושים שימוש בכרטיסי אשראי.

  מסופי אשראי

  מסופון  emv

  מסופון  emvשפועל בטכנולוגיה מתקדמת בהתאם לתקן EMV האירופאי, מאפשר לעשות שימוש בכרטיסי אשראי בצורה חכמה ומאובטחת כפי שקורה במדינות רבות בעולם. המסופון שפועל בטכנולוגיית emv חוסך את הצורך למסור את כרטיס האשראי למוכר בבית העסק ובמקום זאת יש שבב אלקטרוני מיוחד במסוף עצמו המאפשר להקיש את הקוד הסודי.
  מסופים מסוג זה פעילים ברחבי העולם מזה כעשור והחלו להתפתח במדינת ישראל בשנת 2015 כיום כל הבנקים מחויבים להנפיק כרטיסי אשראי שכוללים שבב אלקטרוני וזאת במקביל לכרטיסים בעלי פס מגנטי.

  מסופון emv – סליקת אשראי בטוחה

  בשנת 2019, בנק ישראל החל להאיץ את ההטמעה של תקן EMV בו נעשה שימוש מחוץ לארץ במשך שנים רבות ועכשיו הוא נכנס לשימוש גם בישראל. כרטיסי האשראי המצויים ברשותנו הפכו לאמצעי רכישה פופולרי ונוח ביותר במסעדות, תחנות הדלק, בתי קפה ומרכזי הקניות וכמובן גם ברכישה ברשת האינטרנט. כולם מכירים את הפעולה של הגשת כרטיס האשראי שלנו למוכר ואת ההמתנה לאישורה של העסקה והחתימה על הספח. אולם, שיטה מוכרת זו, הביאה לעלייה במספרם של מקרי ההונאה ושל גניבת פרטים של הכרטיס. עקב תופעה זו, בנק ישראל החל לעשות שימוש בתקן EMV וכיום ניתן למצוא מסופון emv ברבים מבתי העסק בישראל.

  כיצד שימוש בתקן EMV משפיע על עסקים?

  רכישה של מסופון emv או מכשיר סליקה EMV כרוכה בהוצאה של כמה מאות עד כמה אלפי שקלים בודדים וכיום, בנק ישראל מחייב את כל העסקים לעשות שימוש במערכת זו. עד היום, רכישה שהתבצעה באמצעות כרטיסי אשראי וזאת שלא בידיעה של בעל הכרטיס – זיוף, גניבה וכו', העבירה והטילה את הנזקים הכספיים לחברת האשראי. כעת, בעלי עסקים שלא יעשו שימוש במסוף EMV צפויים לספוג את הנזקים הכספיים שייגרמו ללקוחות וזאת כתוצאה משימוש בלתי מורשה בכרטיס. לאחר הפעלת מסוף emv בבתי העסק בישראל, הלקוחות חשים יותר בנוח לבצע רכישות שונות בחנויות ובבתי עסק שהינם בעלי מערכת מאובטחת שהופכת לסטנדרט ורבים צפויים להדיר את רגליהם מעסקים שלא מספקים להם את הביטחון הראוי והמלא.

  פתרונות ומערכות אשראי מתקדמים לבית העסק

  חברת אופק מערכות מחשבים, הינה חברה מובילה ומנוסה המציעה שירותים ממוחשבים מתקדמים לעסקים בישראל. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ייעוץ וליווי ביחס אישי להתאמה והטמעה של מערכות ופתרונות ממוחשבים איכותיים לבית העסק שלכם שיאפשרו התייעלות ורווחיות.

  קופה ממוחשבת לחנות בגדים אופק מערכות

  השאירו פרטים וניצור אתכם קשר עוד היום!

   מידע נוסף בנושא

   מסופון אשראי נייד

   עם מסופון אשראי נייד וקופה ממוחשבת, תוכלו להגדיל באופן משמעותי את הרווחים של בית העסק שלכם, לייעל ולשפר את רמת השירות ופעולות המכירה ולקלוט את כל מגוון סוגי התשלומים באמצעות מסוף יחיד. מסופון אשראי נייד מתאים במיוחד לבעלי מקצוע הפועלים בשטח ומגיעים לבית הלקוח, שכן הוא מאפשר לבצע בכל מקום סליקת כרטיס אשראי בטוחה וברמת אבטחה גבוהה ביותר. מדובר בכלי ואמצעי מתקדם, יעיל ונוח ושימוש שמאפשר לכם לסגור עסקאות במהירות ובקלות באמצעות כרטיסי אשראי בעלי שבב EMV ייעודי ללא מגע.

   היתרונות והשימושים של מסופון אשראי נייד

   מסופון אשראי נייד מעניק יתרונות רבים בכל הנוגע לנוחות ורמת השירות והמכירה של בתי עסק ונותני שירותים שונים. הפעילות הממוחשבת תורמת רבות לבית העסק ולבעל המקצוע העצמאי מבחינת היקף פעילותו וההתאמה לצרכים האישיים והאינדיבידואליים שלו. המסוף הנייד מספק חוויית רכישה מהנה, קלילה ומהירה וללא ספק מדובר בפתרון מתקדם שנועד לספק לבעלי העסק וללקוחות שקט נפשי ומקסימום רווחים. מסוף אשראי נייד איכותי מספק שיפור משמעותי של חוויית הקנייה של הלקוח וכמובן שיפור התדמית של העסק. המסוף מאפשר ביצוע חיוב בכרטיסי אשראי ושימוש בכרטיסים מגנטיים ובכרטיסים חכמים בכל מקום וגם בבית הלקוח. המכשיר הינו בעל מערכת הפעלה איכותית ואמינה והוא מציע מגוון רחב של תכונות ויכולות עיבוד מרשימות שהופכות אותו למוצר ופריט חובה בכל בית עסק שמפעיל כוח מכירה נייד, שירות של פועלים שעובדים בשטח, דוכנים בירידים ועוד.

   מסופון אשראי נייד – תכונות ומפרט טכני

   • אפשרות חיוב בכל מקום כולל בבית הלקוח
   • קורא כרטיסים חכמים ומגנטיים
   • תומך בתקן אבטחה מתקדם
   • מקשי ATM נוחים ומוכרים
   • מסך רחב ותצוגה חדה
   • מקשים הכוללים תאורה אחורית
   • מדפסת בעלת מכסה שקוף ואפשרות החלפת נייר נוחה
   • זיכרון מורחב למגוון רחב של יישומים ואפשרויות תקשורת רבות: קווית, סלולרית, אינטרנטית

   יתרונותיו של מסופון אשראי

   • אישור מהיר במיוחד לביצוע עסקאות
   • אישורה של העסקה מתקבל בתוך כמה שניות, כך שתהליך התשלום הינו קצר והלקוח זוכה לשירות מהיר ואיכותי.
   • עיצוב מתקדם
   • המסוף כולל מקשים בעלי תאורה לנראות מקסימלית ומסך רחב עם תצוגה חדה
   • תקשורת מלאה

   פתרונות מתקדמים לעסקים לשיפור חוויית הלקוח והגדלת היקף המכירות

   אופק מערכות מחשבים הינה חברה מנוסה ומובילה בתחום פיתוח והטמעת מערכות ופתרונות מחשוב מתקדמים וניהול פרויקטים שונים בשוק העסקים. החברה מספקת שירות שמתאים למגוון רחב של בתי עסק וחנויות ומציעה שירות זמין ומהיר לכל לקוח, תשתיות ומוצרים מתקדמים בתחומם וכמובן אחריות מלאה על הטמעת ותפקוד המערכות בעסק או בארגון.

   מאמרים נוספים

   ניהול חנות אינטרנט

   המהפכה הדיגיטלית שעוברת התעשייה בימים אלה, שינתה לגמרי את כללי המשחק של הרכישות בעולם בכלל ובישראל בפרט. כבר בזמן הקורונה הבינו הצרכים כי מאחר ואינם י...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support